forum-velib Index du Forum

forum-velib
Forum virtuel lancé début AOUT 2007 après une recherche infructueuse sur Google

FAQFAQ   RechercherRechercher   MembresMembres   GroupesGroupes   S’enregistrerS’enregistrer 
 ProfilProfil   Se connecter pour vérifier ses messages privésSe connecter pour vérifier ses messages privés   ConnexionConnexion 

dan saya memakai

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    forum-velib Index du Forum -> forum-velib -> forum-velib
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
lixiaoyao1994

MessagePosté le: Mar 27 Juin - 02:17 (2017)    Sujet du message: dan saya memakai Répondre en citant

Walau bagaimanapun, Rasheeda - yang juga memikirkan lebih banyak lokasi untuk butik fesyennya - seolah-olah mempunyai keupayaan yang luar biasa untuk membuat lemonade daripada lemon tanpa kehilangan sentuhan hebat. Di sini, dia bercakap gaya peribadi, mewujudkan keseimbangan kerja-kehidupan dan mengapa dia boleh Melancarkan garis fesyen lebih cepat dari Nike Roshe Two Femme yang anda fikirkan. Bagaimana anda menggambarkan gaya peribadi anda? "Gaya peribadi saya adalah tomboy chic dengan kelebihan tambahan kepadanya. Saya bukan seorang gadis girly, jadi lebih banyak jenis Nike Air Max 1 Mens tomboy santai swag. "Bagaimana gaya anda berubah sejak bertahun-tahun?" Nah, ia berkembang beberapa - Saya boleh berbelanja lebih sedikit pada perkara-perkara tertentu. Tetapi saya rasa apabila saya semakin tua, saya lebih selesa dengan siapa saya dan saya tahu perkara-perkara yang saya suka, dan saya tidak pernah cuba untuk mencapai. Saya tidak pernah cuba membiarkan pakaian memakai saya. Saya sentiasa cuba melakukan perkara saya sendiri. Saya sedar lebih-lebih lagi sekarang saya lebih tua daripada yang saya lakukan sebelum ini kerana [ada] masa yang saya katakan, 'Saya mahu memakai itu,' kerana saya melihatnya. Saya tidak fikir www.mariacecilia.co.uk seperti itu lagi - saya hanya mendapat apa yang saya suka. Saya tidak perlu mempunyai apa-apa yang panas kerana orang lain melakukannya. Sekarang saya meletakkan jalan saya sendiri dan membiarkannya Nike Air Max Command Hombre menetapkan standard. Saya juga fikir saya boleh mencampur dan memadankan lebih banyak. Saya suka dapat memamerkan kepingan saya yang ditekan dan mungkin [pada masa yang sama] memakai sekeping landasan eksklusif dari Gucci. Tetapi itu tidak selalu menjadi tumpuan - perkara utama bagi saya adalah untuk selesa dengan apa yang saya gemari. "" Ya, saya suka Zara banyak, dan saya buat H & M setiap sekarang dan kemudian. Tetapi dengan jujur, saya memakai banyak pakaian dari kedai saya. Kasut dan beg saya mungkin sedikit lebih tinggi, tetapi saya juga menjual kasut di kedai saya [yang tidak terlalu tinggi], dan saya memakai semua itu juga. Saya mencampur segalanya - bila-bila masa anda melihat saya, saya sentiasa memakai sesuatu dari Pressed. Saya sentiasa memberikan [peminat saya] sesuatu [mereka boleh mengakses]. Jadi mungkin kasut saya  berharga $ 1,500 tetapi anda boleh mendapatkan pakaian atau kasut yang serupa dengan ini [dari Pressed] seharga $ 89, dan anda masih boleh keluar dengan pakaian lengkap ini dari Pressed untuk $ 120. "" Nike Air Max 90 Essential Femme Saya selalu suka pakaian - terutama Bermula pada asalnya dalam hip-hop. Saya fikir ia hanya datang bersama - fesyen, gaya hidup dan muzik. Saya pernah menjadi aksesori. Saya selalu memerlukan anting-anting besar, kalung dan gelang - saya selalu merasa seperti aksesori yang hanya mendahului pakaian saya. Saya selalu suka, 'Oh Tuhan saya, saya memerlukan topi atau menunggu, tunggu, tunggu saya perlukan anting-anting besar!' "" Saya tidak memakai banyak pakaian tubuh, tetapi itu hanya saya. Sekiranya saya memakai pakaian badan, saya mempunyai seperti kardigan atau apa-apa lagi. Saya hanya berasa seperti saya tidak perlu melakukan Nike Air Max 1 Femme [pakaian badan] sepanjang masa. Tetapi itu bukan sesuatu yang saya tidak akan ditangkap mati - kerana saya akan memakainya, tetapi saya hanya memakainya dengan berbeza, dengan jaket denim atau sesuatu  seperti itu. Tetapi saya fikir apa-apa yang dilemparkan kepada saya, saya boleh tariknya bersama-sama. Saya tidak akan memakai stoking putih dengan kasut hitam atau stoking hitam dan kasut putih. Tetapi saya akan memakai beberapa kasut putih dan kaus kaki bobby hitam. Itu pelik."

Visiter le site web du posteur
Publicité

MessagePosté le: Mar 27 Juin - 02:17 (2017)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    forum-velib Index du Forum -> forum-velib -> forum-velib Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | Creer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation